MEATDORIA Перемикач зчеплення FORD B-MAX 1.0 12- MEAT&DORIA 35091 (фото 1)
MEAT&DORIA
Характеристики
Каталоговий номер
35091
Виробник
MEAT&DORIA (Італія)
Вид експлуатації
Механічний
Для оригінального номера
1439868
Кількість полюсів
2
BMW
FORD
Land Rover
MITSUBISHI
PEUGEOT
Гальмівна система

Опис

MEATDORIA Перемикач зчеплення FORD B-MAX 1.0 12-
Про виробника MEAT&DORIA
Країна: Італія MEAT&DORIA

Компанія M.E.A.T. (Materiale Elettrico Automobili Torino) була заснована у 1945 році. На початку 1950-х років розпочала виробництво перших запчастин для карбюраторів. У 1985 році була придбана D.O.RI.A. (Distribuzione Organizzata Ricambi Automobili) – фабрика з виробництва паливних фільтрів. З того часу розвиток велося у двох напрямках: запчастини карбюрації, удосконалені в запчастини для систем упорскування, та фільтрація, також удосконалена виробництвом складніших фільтрів, які відповідають вимогам нормативів UNI EN ISO 9001.

Наприкінці 90-х років було створено бренд HOFFER PRODUCTS і було чітко намічено прагнення компанії стати орієнтиром сектора електроустаткування. 2010 р. розпочинається виробництво перших моделей клапанів рекуперації ОГ, тісна співпраця з виробниками на конвеєр та автовиробниками, крім того, ведеться консолідація бізнесу в деяких країнах шляхом відкриття нових представництв. Сьогодні з накопиченим досвідом Група Компаній представлена ​​на ринку з більш ніж 25 тисяч найменувань.

Сайт виробника: https://www.meat-doria.com/ru/company

MEATDORIA Перемикач зчеплення FORD B-MAX 1.0 12- MEAT&DORIA 35091

для перевірки сумісності товару

698,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 7132481

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MEAT&DORIA 35091»

Вмикач сигналу стоп ERA 330733 ERA

559,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

FORD
  • 1439868
  • 6G9T11A152AA
VOLVO
  • 30773748
MAZDA
  • UC9M664D0
LAND ROVER
  • LR003563