CITROEN Форсунка (Клапан впорскування) BERLINGO 1.6 08-, C4 I 1.6 06- MAGNETI MARELLI 805000000098 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
805000000098
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
CITROEN
PEUGEOT
Двигун та система вихлопу

Опис

MAGNETI MARELLI CITROEN Форсунка (Клапан впорскування) BERLINGO 1.6 08-, C4 I 1.6 06-
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

CITROEN Форсунка (Клапан впорскування) BERLINGO 1.6 08-, C4 I 1.6 06- MAGNETI MARELLI 805000000098

для перевірки сумісності товару

1 261,00 ₴

  • завтра
  • Код: 7293862

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 805000000098»

Паливний інжектор BOSCH 0 280 158 057 BOSCH

1 612,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!

Оригінальні номери

OEM
  • 9649526780
  • 1984F7

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →