GUARNITAUTO VW прокладка клапанної кришки Golf,Polo,Seat GUARNIT AUTO 1147338000 (фото 1)
GUARNIT AUTO
Характеристики
Каталоговий номер
1147338000
Виробник
GUARNIT AUTO (Італія)
VW

Опис

GUARNITAUTO VW прокладка клапанної кришки Golf,Polo,Seat
Про виробника GUARNIT AUTO
Країна: Італія GUARNIT AUTO

GUARNIT AUTO – популярний виробник автозапчастин (spare parts for cars) під власною торговою маркою як на локальних ринках країн розміщення виробничих потужностей, так і на світовому ринку післяпродажного сервісу автомобілів (aftermarket auto parts).

Історії бренду вже багато років, а якість запасних частин відповідає міжнародним стандартам управління виробництва та менеджменту підтверджено сертифікатами ISO 9001, IATF, ISO 9002 SGS. При упаковці виробів сторонніх виробників для європейського ринку під брендом GUARNIT AUTO упаковані комплектуючі відповідають вимогам європейських стандартів ISO/TS 16949, TUF, ECE-90R. Товари власної торгової марки компанії посіли міцне місце в обсягах українського та світового ринку продажів комплектуючих для автомобілів (car parts).

GUARNITAUTO VW прокладка клапанної кришки Golf,Polo,Seat GUARNIT AUTO 1147338000

для перевірки сумісності товару

361,00 ₴

  • завтра
  • Код: 7305909

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «GUARNIT AUTO 1147338000»

Прокладка клапанної кришки ELRING 567.079 ELRING

393,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Ремкомплект ущільнення кришки FEBI BILSTEIN 15292 FEBI BILSTEIN

418,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Прокладка клапанної кришки FEBI BILSTEIN 15276 FEBI BILSTEIN

415,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

Оригінальні номери

OEM
  • 15292

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →