Шкив колінчастого вала IJS GROUP 171183 (фото 1)
IJS GROUP
Характеристики
Каталоговий номер
171183
Виробник
IJS GROUP (Іспанія)
Кількість ребер
5
Внутрішній діаметр
30.5
Зовнішній діаметр [мм]
164
OPEL
Двигун та система вихлопу
Про виробника IJS GROUP
Країна: Іспанія IJS GROUP

IJS GROUP займається виробництвом деталей для автомобільної промисловості як для внутрішнього, так і для міжнародних ринків, експортує втулки, шестерні, шківи колінчастого валу, шківи генератора, комплекти трансмісії та будь-які види інших оброблених деталей.

Сайт виробника: https://ijsgroup.es/ru/servicios.php

Шкив колінчастого вала IJS GROUP 171183

для перевірки сумісності товару

3 157,00 ₴

  • завтра
  • Код: 7470739

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк Monobank Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, Plata by mono (оплата картою, ApplePay, GooglePay), LiqPay, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «IJS GROUP 171183»

Шків колінчастого валу BGA DP0855 BGA

2 838,00 ₴ сьогодні

2 635,00 ₴ завтра

ТОП продажів!
Шків ременя генератора JAKOPARTS J1092011 JAKOPARTS

2 342,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Шків колінчастого валу CONTITECH VD1067 CONTITECH

3 088,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

TOYOTA
  • 134080R030
  • 134080R011
Opel
  • 614584
  • 55564573
  • 0614584
  • 055564573
GM
  • 55564573