Фільтр повітряний KIA RIO (вир-во) PARTS-MALL PAB037 (фото 1)
PARTS-MALL
Характеристики
Каталоговий номер
PAB037
Виробник
PARTS-MALL (Південна Корея)
Довжина [мм]
264
Ширина (мм)
145
Висота [мм]
40
Номер продукції
PAB-037
Двигун та система вихлопу

Опис

Фільтр повітряний KIA RIO (вир-во PARTS-MALL)
Про виробника PARTS-MALL
Країна: Південна Корея PARTS-MALL

Молода компанія, що динамічно розвивається, вже зарекомендувала себе сильним гравцем на ринку Корейського автомаркету. PARTS-MALL спеціалізується у виробництві високоякісних розхідників на відомі корейські моделі автомобілів Hyundai, Kia, GM Daewoo, Ssangyong та Samsung Motors:

- Фільтри масляні, паливні, повітряні - виконані з урахуванням технології придушення шуму/вібрації/ жорсткості NVH(Noise vibration harshness)

- Масляні, паливні та повітряні фільтри мають сертифікат якості QS9000

- Фільтри салону із використанням активованого вугілля PMC Carbon, сертифікат якості ISO 9001

- Колодки гальмівні сертифікати QS9000/ISO9001/EURO

- Водяні помпи сертифікат якості QS9000

- Прокладки ГБЦ -100% non-asbestos/metal/graphite

- Амортизатори в асортименті на комерційні моделі HYUNDAI & KIA, сертифіковані стандартом якості QS9000

- Високовольтні дроти - витримують високу напругу до 16.000 V

- Маслобензостійка гума (PMC)

- Силікон (PMC PLUS)

На даний момент компанія здійснює експорт до 46 країн світу

Сайт виробника: http://www.parts-mall.com/

Фільтр повітряний KIA RIO (вир-во) PARTS-MALL PAB037

377,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 7612261

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «PARTS-MALL PAB037»

Фільтр повітряний KAVO KA1578 KAVO

292,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Повітряний фільтр MAHLE / KNECHT LX1625 MAHLE / KNECHT

484,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Фільтр повітряний WIX WA9418 WIX

405,00 ₴ завтра

Фільтр повітряний JAPANPARTS FAK06S JAPANPARTS

336,00 ₴ завтра

ТОП продажів!
Фільтр повітря JC PREMIUM B20314PR JC PREMIUM

331,00 ₴ сьогодні

Фільтр повітряний CHAMPION CAF100764P CHAMPION

431,00 ₴ завтра

Якість OEM
Фільтр повітряний Kia Rio 1.3 00-05 DENCKERMANN A140074 DENCKERMANN

322,00 ₴ 2 дні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

Оригінальні номери

Hyundai/Kia/Mobis
  • 0K30C13Z40
  • 0K30C13Z40A
  • 0K30C13Z40K
  • K30C13Z40
  • K30C13Z40A
  • K30C13Z40K

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →