MEATDORIA TOYOTA датчик обертів двигуна Land Cruiser 3,0D 00- MEAT&DORIA 87448 (фото 1)
MEAT&DORIA
Характеристики
Каталоговий номер
87448
Виробник
MEAT&DORIA (Італія)
Кількість полюсів
2
Форма штерсельного корпусу
Овал
Додатковий артикул / додаткова інформація 2
Без кабелю
Кількість отворів для кріпллення
1
Для оригінального номера
RF5C 18 230
Опір [кОм]
2.2
Тип датчика
Індуктивний датчик
Монтажна глибина [мм]
32.1
MAZDA
TOYOTA

Опис

MEATDORIA TOYOTA датчик обертів двигуна Land Cruiser 3,0D 00-
Про виробника MEAT&DORIA
Країна: Італія MEAT&DORIA

Компанія M.E.A.T. (Materiale Elettrico Automobili Torino) була заснована у 1945 році. На початку 1950-х років розпочала виробництво перших запчастин для карбюраторів. У 1985 році була придбана D.O.RI.A. (Distribuzione Organizzata Ricambi Automobili) – фабрика з виробництва паливних фільтрів. З того часу розвиток велося у двох напрямках: запчастини карбюрації, удосконалені в запчастини для систем упорскування, та фільтрація, також удосконалена виробництвом складніших фільтрів, які відповідають вимогам нормативів UNI EN ISO 9001.

Наприкінці 90-х років було створено бренд HOFFER PRODUCTS і було чітко намічено прагнення компанії стати орієнтиром сектора електроустаткування. 2010 р. розпочинається виробництво перших моделей клапанів рекуперації ОГ, тісна співпраця з виробниками на конвеєр та автовиробниками, крім того, ведеться консолідація бізнесу в деяких країнах шляхом відкриття нових представництв. Сьогодні з накопиченим досвідом Група Компаній представлена ​​на ринку з більш ніж 25 тисяч найменувань.

Сайт виробника: https://www.meat-doria.com/ru/company

MEATDORIA TOYOTA датчик обертів двигуна Land Cruiser 3,0D 00- MEAT&DORIA 87448

для перевірки сумісності товару

1 383,00 ₴

  • завтра
  • Код: 7774658

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MEAT&DORIA 87448»

667,00 ₴ сьогодні

1 178,00 ₴ сьогодні

ЯКІСНІ
Датчик положення колінвалу MOBILETRON CSJ032 MOBILETRON

1 142,00 ₴ 2 дні

Датчик частоти обертання FACET 9.0509 FACET

1 417,00 ₴ 2 дні

Датчик положения распредвала EPS 1953509 EPS

1 674,00 ₴ завтра

Оригінальні номери

TOYOTA
  • 9091905020
  • 9091905052
MAZDA
  • RF5C18230

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →