Ролик паразитний для поліклинового ременя MAGNETI MARELLI 331316170354 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
331316170354
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Ширина (мм)
22.5
Діаметр [мм]
8
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Ролик паразитний для поліклинового ременя MAGNETI MARELLI 331316170354

636,00 ₴

  • завтра
  • Код: 780061

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 331316170354»

Комплект (ремінь+ролики) INA 529 0190 10 INA

4 435,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Натяжний ролик STARLINE RS B53110 STARLINE

686,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Ролик модуля натягувача ременя INA 532 0531 10 INA

924,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Паразитний / ведучий ролик, поліклиновий ремінь SKF VKM 32049 SKF

823,00 ₴ завтра

Шків привідного паса NTN SNR GA358.05 NTN SNR

855,00 ₴ завтра

Якість OEM
Комплект (ремінь+ролики) SKF VKMA 35600 SKF

3 981,00 ₴ сьогодні

Шків поліклинового ременя BTA E2F0001BTA BTA

669,00 ₴ сьогодні

Ролик модуля натягувача ременя JAKOPARTS J1148030 JAKOPARTS

760,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Паразитний / ведучий ролик, поліклиновий ремінь DAYCO APV1155 DAYCO

1 017,00 ₴ завтра

ТОП продажів!
Паразитний / ведучий ролик, поліклиновий ремінь DAYCO APV2480 DAYCO

928,00 ₴ завтра

ТОП продажів!

Оригінальні номери

OEM
  • 31089
  • 1753079J50LCP
  • 1753079J50000
  • 1753079J50
  • 1361876
  • 31142
  • 71743962
  • 6340556
  • 5M5Q19A216AA
  • 55190812
  • 55190812
  • 51758384

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →