Шарнір продольного валу BLUE PRINT ADG03902 (фото 1)
BLUE PRINT
Характеристики
Каталоговий номер
ADG03902
Виробник
BLUE PRINT (Німеччина)
Довжина [мм]
42
Діаметр [мм]
16
Вага [кг]
0.1
Необхідна кількість
1
Зовнішній діаметр [мм]
16
HYUNDAI
Зчеплення та трансмісія
Про виробника BLUE PRINT
Країна: Німеччина BLUE PRINT

Blue Print – один із найвідоміших європейських пакувальників автомобільних комплектуючих. Належить компанії ADL із Великобританії. Охоплює практично всі моделі легкового та комерційного транспорту. Асортимент пропонованих запчастин постійно поповнюється. Сьогодні марка Blue Print входить до Bilstein Group. Підприємство має сертифікат EC №461/2010. В асортименті компанії-пакувальника понад 23 тисячі найменувань автозапчастин. Кількість продуктових груп перевищила 160 одиниць. Продуктовий портфель складений електрикою, розхідниками, деталями підвіски, зчеплення, гальма та кермового механізму, а також елементами ГРМ, систем охолодження та кузова. Більшість продуктових лінійок орієнтовано на автомобілі із США, Південної Кореї, а також Японії. У коробках з ім'ям марки Blue Print можна знайти як запчастини маловідомих азіатських підприємств, так і популярних Koyo, 555, NSK, Kyosan, а також Miyaco, Kashiyama. Саме з цієї причини запчастини Blue Print збирають суперечливі відгуки – запчастини з тих самих коробок можуть бути різними за якістю.

Сайт виробника: https://www.blue-print.com/ua/

Шарнір продольного валу BLUE PRINT ADG03902

для перевірки сумісності товару

845,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 858627-1

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк Monobank Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, Plata by mono (оплата картою, ApplePay, GooglePay), LiqPay, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «BLUE PRINT ADG03902»

Хрестовина карданного валу FEBEST ASM93 FEBEST

900,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Шарнір продольного валу BLUE PRINT ADC43902 BLUE PRINT

1 098,00 ₴ сьогодні

1 089,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!

497,00 ₴ завтра

Якість OEM
Шарнір продольного валу JAPKO 66502 JAPKO

641,00 ₴ сьогодні

Хрестовина карданного валу HYUNDAI H-1 97-07 (41/16mm) JAPKO 66H04 JAPKO

451,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

Hyundai/Kia/Mobis
  • 491404A400