Диск зчеплення BLUE PRINT ADV183115 (фото 1)
BLUE PRINT
Характеристики
Каталоговий номер
ADV183115
Виробник
BLUE PRINT (Німеччина)
Зовнішній діаметр [мм]
240
Число зубців
23
Вага [кг]
1.12
Дотримуватись сервісної інформації
AUDI
FORD
SEAT
SKODA
VW
Зчеплення та трансмісія
Про виробника BLUE PRINT
Країна: Німеччина BLUE PRINT

Blue Print – один із найвідоміших європейських пакувальників автомобільних комплектуючих. Належить компанії ADL із Великобританії. Охоплює практично всі моделі легкового та комерційного транспорту. Асортимент пропонованих запчастин постійно поповнюється. Сьогодні марка Blue Print входить до Bilstein Group. Підприємство має сертифікат EC №461/2010. В асортименті компанії-пакувальника понад 23 тисячі найменувань автозапчастин. Кількість продуктових груп перевищила 160 одиниць. Продуктовий портфель складений електрикою, розхідниками, деталями підвіски, зчеплення, гальма та кермового механізму, а також елементами ГРМ, систем охолодження та кузова. Більшість продуктових лінійок орієнтовано на автомобілі із США, Південної Кореї, а також Японії. У коробках з ім'ям марки Blue Print можна знайти як запчастини маловідомих азіатських підприємств, так і популярних Koyo, 555, NSK, Kyosan, а також Miyaco, Kashiyama. Саме з цієї причини запчастини Blue Print збирають суперечливі відгуки – запчастини з тих самих коробок можуть бути різними за якістю.

Сайт виробника: https://www.blue-print.com/ua/

Диск зчеплення BLUE PRINT ADV183115

для перевірки сумісності товару

2 893,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 858797

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «BLUE PRINT ADV183115»

К-т зчеплення без вижимного підшипника BLUE PRINT ADV183019 BLUE PRINT

6 532,00 ₴ сьогодні

Комплект зчеплення STARLINE SL 3DS1155 STARLINE

7 223,00 ₴ 2 дні

ТОП продажів!
Ремонтний комплект зчеплення BLUE PRINT ADV183016 BLUE PRINT

8 470,00 ₴ 2 дні

Маховик + комлект зчеплення LUK 600 0013 00 LUK

22 284,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Комплект зчеплення LUK 624 3034 34 LUK

10 506,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Комплект зчеплення LUK 624 3050 09 LUK

8 567,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Комплект зчеплення LUK 624 3034 09 LUK

8 725,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Комплект зчеплення LUK 624 3126 09 LUK

11 036,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Диск зчеплення SACHS 1862 518 343 SACHS

2 758,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Зчеплення (набір) + маховик VALEO 837409 VALEO

21 424,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

VAG
  • 06A141031
  • 6A141031K
  • 38141032G
  • 38141031G
  • 3G141031G
  • 06A141031K
  • 038141032G
  • 038141031G
  • 03G141031G
  • 6A141031
FORD
  • YM217550CA
  • 1125745

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →