Фільтр повітря (салону) MAGNETI MARELLI BCF196 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
BCF196
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Виконання фільтра
Частковий фільтр
Довжина 1 [мм]
220
Довжина 2 [мм]
225
Ширина 1 [мм]
224
Висота 1 [мм]
33
Висота 2 [мм]
32
Ширина (мм)
225
Довжина [мм]
220
Висота [мм]
36
CITROEN
PEUGEOT
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Фільтр повітря (салону) MAGNETI MARELLI BCF196

для перевірки сумісності товару

317,00 ₴

  • завтра
  • Код: 862217

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI BCF196»

688,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Фiльтр салону STARLINE SF KF9423 STARLINE

299,00 ₴ завтра

ТОП продажів!
Фiльтр салону STARLINE SF KF9126 STARLINE

342,00 ₴ завтра

ТОП продажів!
Фільтр салону DS DS 5, DS 7 VOLVO 740 CITROEN BERLINGO, BERLINGO MULTISPACE, BERLINGO/MINIVAN, C4 GRAND PICASSO I, C4 GRAND PICASSO II, C4 PICASSO I, C4 PICASSO II 1.2-Electric 08.84- MAHLE / KNECHT LA428/S MAHLE / KNECHT

797,00 ₴ сьогодні

Висока якість!

565,00 ₴ завтра

ТОП продажів!

537,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

396,00 ₴ 3 дні

Рекомендуємо!

325,00 ₴ завтра

Фільтр салона WIX WP9112 WIX

306,00 ₴ сьогодні

Фільтр салона WIX WP9142 WIX

310,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

Peugeot/Citroen
  • 6447HP
  • 6447KR
  • 6479A1
  • 663399D
  • 9636086280
  • 9643147580

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →