Упругий элемент, крыша MAGNETI MARELLI 430719039800 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
430719039800
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Довжина [мм]
240
Діаметр корпусу [мм]
19
Висота підйому [мм]
74
Діаметр поршневого штока [мм]
8
Виштовхувальна сила [n]
300
FIAT
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Упругий элемент, крыша MAGNETI MARELLI 430719039800

для перевірки сумісності товару

676,00 ₴

  • завтра
  • Код: 873333

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 430719039800»

Амортизатор багажника STARLINE 18.99.801 STARLINE ТОП продажів!
Амортизатор багажника STARLINE 18.99.800 STARLINE ТОП продажів!
Пружина газова кришки багажника MAGNETI MARELLI GS0398 MAGNETI MARELLI

676,00 ₴ завтра

1 658,00 ₴ 12 днів

Оригінальні номери

FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA
  • 46773097
  • 46826216