Втулка рессоры (малая) BC GUMA BC1805 (фото 1)
BC GUMA
Характеристики
Каталоговий номер
BC1805
Виробник
BC GUMA (Україна)
Розташування
Задній міст
Вісь установки
Задня
Вага, г
28
Внутрішній діаметр, мм
13.0
Деталей в упаковці
1
Зовнішній діаметр, мм
32.5
Матеріал
Гума
Необхідна кількість
4
Сторона встановлення
Ззаду
Товщина, мм
38.0
MAZDA
Підвіска і Рульове
Про виробника BC GUMA
Країна: Україна BC GUMA

BCGUMA – Український бренд. Випускають резинотехнічні вироби для широкого модельного ряду автомобілів. Вироби представлені лише на вторинному ринку.

У каталогах BCGUMA автолюбителі можуть знайти втулки стабілізаторів, подушки силового агрегату та коробки передач, сайлентблоки та пильовики.

Сайт виробника: https://bcguma.ua/

Втулка рессоры (малая) BC GUMA BC1805

для перевірки сумісності товару

94,00 ₴

  • завтра
  • Код: 882845

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «BC GUMA BC1805»

Втулка ресори BC GUMA BC1806 BC GUMA

84,00 ₴ сьогодні

Сайлентблок ресори MAGNUM TECHNOLOGY A53004MT MAGNUM TECHNOLOGY

97,00 ₴ завтра

557,00 ₴ завтра

62,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • S08428333

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →