Mass air flow sensor MAGNETI MARELLI AMMQ19618 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
AMMQ19618
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Вид експлуатації
Електричний
FIAT
Двигун та система вихлопу
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Mass air flow sensor MAGNETI MARELLI AMMQ19618

для перевірки сумісності товару

2 681,00 ₴

  • завтра
  • Код: 905942

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI AMMQ19618»

Вимірювач маси повітря AUTLOG LM1017 AUTLOG

1 427,00 ₴ сьогодні

Вимірювач маси повітря PIERBURG 7.22701.08.0 PIERBURG

3 808,00 ₴ сьогодні

Витратомір повітря BOSCH 0 280 218 382 BOSCH

3 059,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Витратомір повітря FACET 10.1159 FACET

2 643,00 ₴ сьогодні

Вимірювач маси повітря DELPHI AF1024012B1 DELPHI

4 600,00 ₴ сьогодні

ЯКІСНІ
Автозапчастина NGK 90466 NGK

3 546,00 ₴ завтра

Расходомер воздуха MAGNETI MARELLI 213719618019 MAGNETI MARELLI

2 681,00 ₴ завтра

Вимірювач маси повітря AUTLOG LM1196 AUTLOG

1 460,00 ₴ сьогодні

Витратомір повітря STARLINE VV065 STARLINE ТОП продажів!

Оригінальні номери

автоваз
  • 210831131001
FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA
  • 46533308

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →