Амортизатор передній MAGNETI MARELLI 352062070100 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
352062070100
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Розташування
Передній міст
Сторона встановлення
Передній міст праворуч
Вид амортизатора
Амортизаційна стійка, Тиск газу
Довжина [мм]
491
Довжина 2 [мм]
306
Спосіб кріплення амортизатора
Верхній стрижень
Діаметр 1 [мм]
50.8
Діаметр 2 (мм)
32
Парні номери артикулів
KIA
Підвіска і Рульове
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Амортизатор передній MAGNETI MARELLI 352062070100

для перевірки сумісності товару

2 115,00 ₴

  • завтра
  • Код: 907433

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 352062070100»

Амортизатор підвіски KYB 339257 KYB

4 614,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Амортизатор підв. KIA передн. прав. (вир-во Meyle) MEYLE 2826 623 0009 MEYLE

2 539,00 ₴ сьогодні

Рекомендуємо!
Амортизатор підвіски SACHS 313 550 SACHS

3 274,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Амортизатор SATO TECH 22294FR SATO TECH

1 903,00 ₴ 2 дні

Амортизатор підв. KIA CEED 07- передн.прав.газ RIDER RD3470339257 RIDER

1 841,00 ₴ сьогодні

Амортизатор передній пр. KIA Ceed 06- (газ.) RAISO RS313550 RAISO

2 476,00 ₴ завтра

Амортизатор JAPKO MJKI012 JAPKO

2 328,00 ₴ сьогодні

Амортизатор JAPKO MJKI013 JAPKO

2 187,00 ₴ сьогодні

Амортизатор OPTIMAL A3633GR OPTIMAL

2 765,00 ₴ сьогодні

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР
Ам-тор передн. прав. Kia Ceed 1.4-2.0CRDI 12.06- ASHIKA MAKI013 ASHIKA

2 579,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

Hyundai/Kia/Mobis
  • 546611H100A
  • 546611H100
  • 546611H000
  • 546611H001
  • 546611H101

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →