Катушка запалювання MAGNETI MARELLI BAEQ111 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
BAEQ111
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
HYUNDAI
KIA
Електрика та Освітлення
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Катушка запалювання MAGNETI MARELLI BAEQ111

для перевірки сумісності товару

1 448,00 ₴

  • завтра
  • Код: 930660

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI BAEQ111»

1 623,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Котушка запалювання JP GROUP 3591600700 JP GROUP

718,00 ₴ сьогодні

Якість OEM

1 488,00 ₴ сьогодні

ЯКІСНІ

865,00 ₴ сьогодні

Якість OEM

1 073,00 ₴ сьогодні

Котушка запалювання STARLINE ED STIC71 STARLINE ТОП продажів!
Котушка запалення JAPANPARTS BOK12 JAPANPARTS ТОП продажів!

Оригінальні номери

OEM
  • 273012B000