Свічка розжарювання MAGNETI MARELLI 062900011304 (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
062900011304
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Сила струму [a]
10
Момент затяжки від [нм]
15
Момент затяжки до [нм]
22
Довжина попереджувального контакту
Здатність до післясвячення
Кут нахилу при вбудовуванні
63
Напруга [в]
11
Довжина 1 [мм]
30
Довжина 2 [мм]
20
Загальна довжина [мм]
79.5
Розмір різьби
4
Ширина зіву гайкового ключа
12
Техніка приєднання
PIN
Час нагріву [хв]
7
FIAT
Інструменти і обладнання
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Свічка розжарювання MAGNETI MARELLI 062900011304

для перевірки сумісності товару

525,00 ₴

  • 2 дні
  • Код: 942496

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI 062900011304»

Свічка розжарювання BOSCH 0 250 201 053 BOSCH

774,00 ₴ сьогодні

ТОП продажів!
Свічка розжарювання FEBI BILSTEIN 21957 FEBI BILSTEIN

592,00 ₴ сьогодні

Висока якість!
Свічка розжарювання DENSO DG129 DENSO

646,00 ₴ сьогодні

Свічка розжарювання FEBI BILSTEIN 176175 FEBI BILSTEIN Висока якість!
Свічка розжарювання Fiat Doblo/Punto 1,9D 99- (11V, M12*1,2) FAST FT82728 FAST

309,00 ₴ завтра

Свічка розжарювання MAGNETI MARELLI UX21A MAGNETI MARELLI

471,00 ₴ завтра

Свічка розжарювання NGK 5059 NGK

697,00 ₴ 2 дні

Свічка розжарювання CHAMPION CH209 CHAMPION

669,00 ₴ 2 дні

Якість OEM

Оригінальні номери

FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA
  • 46751764
  • 71735464
  • 46530556

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →