Свічка розжарювання MAGNETI MARELLI UC40A (фото 1)
MAGNETI MARELLI
Характеристики
Каталоговий номер
UC40A
Виробник
MAGNETI MARELLI (Італія)
Сила струму [a]
10
Момент затяжки до [нм]
15
Момент затяжки від [нм]
10
Довжина попереджувального контакту
Здатність до післясвячення
Кут нахилу при вбудовуванні
93
Напруга [в]
11
Довжина 1 [мм]
70
Довжина 2 [мм]
33.5
Загальна довжина [мм]
118.9
Розмір різьби
M4
Ширина зіву гайкового ключа
10
Техніка приєднання
M4
Момент затяжки [нм]
2.5
Час нагріву [хв]
7
CITROEN
PEUGEOT
Інструменти і обладнання
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. – одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві деталей для автотранспорту. Входить до групи Fiat. На даний момент у італійської компанії має 89 виробничих цехів, 30 випробувальних стендів та 12 сучасних науково-дослідних центрів. Близько 75% продуктів, що випускаються, відправляється на заводи Fiat, GM, Volvo, Audi, Saab, Alfa Romeo, Citroen і ще багатьох інших концернів.

Свічка розжарювання MAGNETI MARELLI UC40A

для перевірки сумісності товару

616,00 ₴

  • завтра
  • Код: 957802

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MAGNETI MARELLI UC40A»

Свічка розжарювання FEBI BILSTEIN 15967 FEBI BILSTEIN

715,00 ₴ завтра

Висока якість!
Свічка розжарювання FEBI BILSTEIN 176145 FEBI BILSTEIN Висока якість!
Свічка розжарювання FAST FT82734 FAST

363,00 ₴ завтра

Свічка розжарювання, 2.5TDI Jumper/Boxer BERU GN964 BERU

662,00 ₴ завтра

Свіча розжарювання MAGNETI MARELLI 062900043304 MAGNETI MARELLI

653,00 ₴ 2 дні

Свічка розжарювання NGK 5390 NGK

1 415,00 ₴ 12 днів

Свічка розжарювання STARLINE S10123 STARLINE ТОП продажів!

Оригінальні номери

Peugeot/Citroen
  • 5960H6
  • 59621P
  • 59621Q

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →