Расходомер воздуха MEAT&DORIA 86044 (фото 1)
MEAT&DORIA
Характеристики
Каталоговий номер
86044
Виробник
MEAT&DORIA (Італія)
AUDI
SKODA
VW
Двигун та система вихлопу
Про виробника MEAT&DORIA
Країна: Італія MEAT&DORIA

Компанія M.E.A.T. (Materiale Elettrico Automobili Torino) була заснована у 1945 році. На початку 1950-х років розпочала виробництво перших запчастин для карбюраторів. У 1985 році була придбана D.O.RI.A. (Distribuzione Organizzata Ricambi Automobili) – фабрика з виробництва паливних фільтрів. З того часу розвиток велося у двох напрямках: запчастини карбюрації, удосконалені в запчастини для систем упорскування, та фільтрація, також удосконалена виробництвом складніших фільтрів, які відповідають вимогам нормативів UNI EN ISO 9001.

Наприкінці 90-х років було створено бренд HOFFER PRODUCTS і було чітко намічено прагнення компанії стати орієнтиром сектора електроустаткування. 2010 р. розпочинається виробництво перших моделей клапанів рекуперації ОГ, тісна співпраця з виробниками на конвеєр та автовиробниками, крім того, ведеться консолідація бізнесу в деяких країнах шляхом відкриття нових представництв. Сьогодні з накопиченим досвідом Група Компаній представлена ​​на ринку з більш ніж 25 тисяч найменувань.

Сайт виробника: https://www.meat-doria.com/ru/company

Расходомер воздуха MEAT&DORIA 86044

для перевірки сумісності товару

3 328,00 ₴

  • сьогодні
  • Код: 971659

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

Нова Пошта (Відділення) Нова Пошта (Відділення)
Тариф перевізника
Нова Пошта (Поштомат) Нова Пошта (Поштомат)
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Накладений платіж, Передплата на рахунок, Готівка, Часткова передоплата, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «MEAT&DORIA 86044»

Витратомір повітря BREMI 30095 BREMI

4 199,00 ₴ сьогодні

Якість OEM
Вимірювач маси повітря AUTLOG LM1007 AUTLOG

1 503,00 ₴ сьогодні

Вимірювач маси повітря DELPHI AF1026112B1 DELPHI

3 399,00 ₴ сьогодні

ЯКІСНІ
Вимірювач маси повітря MAGNETI MARELLI 213719713019 MAGNETI MARELLI

4 401,00 ₴ 2 дні

Витратомір повітря STARLINE VV 182 STARLINE ТОП продажів!

Оригінальні номери

OEM
  • 30095
VAG
  • 078133471E
  • 078133471EV
  • 078133471EX
HITACHI
  • AFH7008D
  • U09023AFS

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →